حوله کلاه دار مردانه موجب قهرمان شدن کشتی گیرها شد

به طور معمول، حوله کلاه دار مردانه در ابعاد 27 در 52 یا 30 در 58 اینچ هستند. بنابراین اگر دوست دارید حوله‌های زیادی برای کار داشته باشید، اندازه بزرگ‌تر ممکن است برای شما مناسب باشد. اما به خاطر داشته باشید، هرچه حوله بزرگتر باشد، کمتر می توانید یکباره بشویید.

پارچه های دستشویی برای شستن صورت و همچنین انجام کارهای مضاعف در اطراف خانه عالی هستند این حوله های کوچکتر معمولاً در ابعاد 12×12 یا 13×13 اینچ هستند.

اینها حوله هایی هستند که تا زمانی که آنجا نباشند متوجه آنها نمی شوید حوله های دستی دقیقاً همان کاری را انجام می دهند که نشان می دهند: دست های شما را خشک کنید. و در حالی که ممکن است خیلی ضروری به نظر نرسند، ممکن است زمانی که دیوانه وار با دستان خیس حمام خود را جستجو می کنید، نظر خود را تغییر دهید.

اندازه معمولی حوله های دستی 16 در 32 اینچ است، با این حال، گاهی اوقات گزینه کوچکتر 15 در 28 اینچ وجود دارد.

گاهی اوقات به چیزهایی نیاز دارید که به کثیف بودن اختصاص داده شده باشد در دست داشتن حوله‌های نه چندان زیبا می‌تواند برای موارد تصادفی که نیاز به تمیز کردن اساسی دارید مفید باشد.

حوله‌های کرکی‌تان را در بازار دور نگه دارید و اجازه دهید این حوله‌ها کار را برای شما انجام دهند.

اینها بزرگترین حوله هایی خواهند بود که دارید حوله های ساحلی برای روزهای استخر یا هر رویداد سرگرم کننده دیگری که ممکن است به یک حوله با املاک بیشتر نیاز داشته باشید عالی هستند. شما می توانید اینها را به اندازه 40 در 70 اینچ تهیه کنید.

آنها را برای یک روز سرگرم کننده در زیر نور خورشید یا ماجراجویی بزرگ بعدی خود نگه داریدحوله‌های تزئینی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اضافه کردن رنگ و استایل به حمام و در عین حال عملکردی آن هستند.

با اینها کمی سرگرم شوید و با لهجه هایی مانند منگوله، حاشیه یا گلدوزی بازی کنید. اینها در حمام مهمان خود به عنوان گزینه ای برای خشک کردن دست ها عالی هستند.

برترین انواع حوله شما تهیه این  نوع حوله خانه شما را نرم، کرکی و تمیز نگه می دارد و برای اینکه خانه خود را راحت و دنج کنید، به سایت ما برای قطعات پنبه ترک با کیفیت بالا مراجعه کنید.