زنی با کفش چرم مصنوعی اسپرت فرزندنش را میزند

کفش چرم مصنوعی اسپرت در نقاط خاصی روی پا کمی سفت می‌شوند. بنابراین هنوز از خرید خود پشیمان نشوید ممکن است چند پوشیدن بیشتر طول بکشد تا آن کفش ها احساس راحتی بیشتری کنند. او گفت: «همه کفش‌های چرمی در طول زمان در هنگام پوشیدن کشیده می‌شوند، زیرا به شکل پا در می‌آیند.

لئونگ همچنین توضیح داد که چگونه انواع مختلفی از چرم در تولید کفش استفاده می شود و هر یک از این چرم ها می توانند به طور قابل توجهی با دیگری متفاوت به نظر برسند.

کفش‌سازان معمولاً از چرم‌هایی استفاده می‌کنند که خاصیت ارتجاعی کمتری دارند و سفت‌تر هستند، زیرا به حفظ شکل و ساختار کفش برای مدت طولانی‌تری کمک می‌کنند. استفاده از چرم بیش از حد الاستیک و منعطف ممکن است منجر به کشیده شدن بیش از حد کفش و از دست دادن شکل خود به مرور زمان شود.

شما همان چیزی را می گیرید که برای آن هزینه می کنید پس آیا این بدان معناست که کفش های ارزان در اولین پوشیدن در مقایسه با یک جفت گران تر، ناراحت کننده تر هستند؟

قیمت بالاتر ممکن است نشان دهنده کیفیت کفش باشد، اما ممکن است به این معنی نباشد که در اولین پوشیدن آن مانند یک رویا قرار می گیرند. در واقع، لئونگ گفت که این یک تصور غلط رایج برای مردم است که فکر می کنند کفش های خوش ساخت و گران قیمت همیشه باید از همان ابتدا کاملاً مناسب باشند.

“در حالی که کیفیت مواد استفاده شده و مهارت پشت کفش ها به راحتی کلی آنها کمک می کند، یک عامل به همان اندازه مهم که بر تناسب و راحتی تاثیر می گذارد این است که آیا آخرین او توضیح داد که کفش‌هایی که از آن الگوبرداری شده‌اند، برای پای کسی که می‌پوشد مناسب است.

بسیاری از ما به دنبال کفش هایی هستیم که از چرم نرم تری ساخته شده باشند و فکر می کنند که این به این معنی است که باید بهتر یا راحت تر باشند، اما آیا می دانستید که لطافت یا نرمی مواد ربطی به کیفیت آن ندارد یا حتی هیچ ارتباطی با آن ندارد.