عرق نعنا دو لیتری با قیمت باورنکردنی به فروش رسید

عرق نعنا دو لیتری را عموماً به نام پودینا می‌شناسند. این یک گیاه معطر است که به دلیل بو و فواید مختلف برای سلامتی شناخته شده است.

نعناع به دلیل داشتن منتول دارای حس شیرین و خنکی است. نعناع وقتی به غذاها و نوشیدنی ها اضافه می شود، طعم و مزه می دهد و در صورت مصرف، غذا را خوش طعم می کند.

نعنا به شکلات، بستنی و بسیاری دیگر از غذاهای هندی اضافه می شود. نعنا معمولاً به موهیتو و کوکتل اضافه می شود که حس خنکی به شما می دهد.

استفاده از نعناع در صنایع مختلفی مانند خمیردندان، آدامس، دهانشویه ها و نعناع های تنفسی می باشد. برخی از افراد آن را به چای صبحگاهی خود اضافه می کنند زیرا طراوت آور است.

عرق نعنا دو لیتری سرشار از فواید سلامتی است. حاوی فیتونوترینت ها و آنتی اکسیدان ها و همچنین ویتامین هایی مانند ویتامین A، C، B-complex است. سایر مواد مغذی شامل فسفر و کلسیم و همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است.

نعناع سرشار از آهن، پتاسیم و منیزیم است که به افزایش سطح هموگلوبین کمک می کند. کالری کمی دارد، بنابراین می توان برگ های نعناع را به رژیم غذایی خود اضافه کرد تا کاهش وزن را افزایش دهد.

مصرف برگ نعناع به سلامت مغز کمک می کند. مقوی مغز محسوب می شود. بر اساس تحقیقات انجام شده، برگ نعناع می تواند هوشیاری و عملکرد شناختی شما را افزایش دهد.

مطالعه دیگری نشان داد که عصاره نعناع می تواند به کاهش علائم آلزایمر کمک کند. با این حال، برای تأیید حقایق به یک مطالعه گسترده نیاز است.

مصرف منظم برگ نعناع به بهبود حافظه کمک می کند. استنشاق برگ نعناع به شادابی ذهن شما کمک می کند

عرق نعنا دو لیتری به دلیل فوایدی که برای سلامت دستگاه گوارش دارد شناخته شده است. نعناع حاوی آنزیم لیمونن-3-هیدروکسیلاز است که از خانواده سیتوکروم P450 است. این آنزیم به بهبود متابولیسم و هضم کمک می کند.